Aktuální informace

Milí rodiče,

 

PODZIMNÍ OCHUTNÁVKA OVOCE A ZELENINY Rodiče, dejte prosím v průběhu týdne svým dětem do MŠ různé druhy podzimního ovoce a zeleniny. Děti budou ovoce a zeleninu rozeznávat dle tvaru, barvy, chuti či čichu. Nazávěr si spolu s námi vyrobí zdraví zeleninový či ovocný salát. 

DOPLNĚNÍ ŠKOLNÍHO ŘÁDU. Byl doplněn školní řád o informace ohledně zdraví a bezpečnosti dětí při vzdělávání. Informační leták s výčtem nemocí, které nepatří do MŠ Vám byl vložen do šatny Vašeho dítěte. Aktuální školní řád máte k nahlédnutí v šatnách MŠ. 

 

- do MŠ dávejte svým dětem POUZE MALÉ PLYŠOVÉ MAZLÍKY na spaní. Hračky si děti mohou vybrat z široké nabídky V MŠ. Děti se o hračky  přetahují, následná ztráta či poškození by Vás i Vaše děti mohla mrzet.

 

- dejte prosím svým dětem do MŠ na pobyt venku i ve třídě BOTY S PEVNOU PATOU! Důvodem je nejen pohodlí vašich dětí při      pohybových aktivitách, ale také bezpečnost a podpora zdravého vývoje plosky nohy (podpora správného pohybového stereotypu chůze).

 

Nedávejte prosím dětem do MŠ prstrové rukavice. Vyměňte je za PALČÁKY. Vyjímkou jsou děti, které si prstové rukavice umí nasadit samy. Děkujeme

 

             
 

                                               

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

D

Dne 5. 12. 2013 Vás srdečně zveme na „ Mikulášskou besídku “.