Aktuální informace

Milí rodiče,

 

V MŠ nám odstartovala předvánoční hra "Cesta do Betléma". Úkoly plněné s rodiči doma, i ve školce nás budou bavit do 11. prosince, kdy se všichni sejmede a zakončíme putování posledním plněním společného úkolu. Splněné úkoly nám otevřou cestu k Betlému, kde při vánočním atmosféře plné koled a dětmi napečeného cuktroví můžeme strávit chvíle klidu a pohody v přátelském kolektivu rodičů a dětí z naší MŠ. 

Vánoční setkání bude probíhat dne 11. 12. 2017 od 16 hodin v naší MŠ. Těšíme se na Vás a přejeme příjemné prožití Adventu. 

 

 

DOPLNĚNÍ ŠKOLNÍHO ŘÁDU. Byl doplněn školní řád o informace ohledně zdraví a bezpečnosti dětí při vzdělávání. Informační leták s výčtem nemocí, které nepatří do MŠ Vám byl vložen do šatny Vašeho dítěte. Aktuální školní řád máte k nahlédnutí v šatnách MŠ. 

 

- do MŠ dávejte svým dětem POUZE MALÉ PLYŠOVÉ MAZLÍKY na spaní. Hračky si děti mohou vybrat z široké nabídky V MŠ. Děti se o hračky  přetahují, následná ztráta či poškození by Vás i Vaše děti mohla mrzet.

 

- dejte prosím svým dětem do MŠ na pobyt venku i ve třídě BOTY S PEVNOU PATOU! Důvodem je nejen pohodlí vašich dětí při      pohybových aktivitách, ale také bezpečnost a podpora zdravého vývoje plosky nohy (podpora správného pohybového stereotypu chůze).

 

Nedávejte prosím dětem do MŠ prstrové rukavice. Vyměňte je za PALČÁKY. Vyjímkou jsou děti, které si prstové rukavice umí nasadit samy. Děkujeme

 

             
 

                                               

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

D

Dne 5. 12. 2013 Vás srdečně zveme na „ Mikulášskou besídku “.